ZARZĄD PRZYJĄŁ PLAN PRACY NA II PÓŁROCZE

Wakacyjna przerwa dobiegła końca, przystępujemy więc do realizacji naszych działań statutowych, które w tym roku przebiegają pod sztandarami jubileuszu naszego 20-lecia. Jak zwykle, termin „przerwa wakacyjna” jest w naszym przypadku dość umowny, jako że przez wakacje funkcjonowała przecież Galeria na murach, byliśmy obecni na uroczystościach patriotycznych. Trwały m.in. przygotowania do Dni Kultury Żydowskiej, w ramach których współorganizujemy w tym roku dwie imprezy. Wszystkim, którzy w ten czas letniej kanikuły działali, serdecznie dziękujemy!

Na pierwszym po wakacyjnej przerwie spotkaniu Zarządu TPB został przyjęty Plan pracy na II półrocze br. Wszyscy członkowie TPB otrzymają go niebawem za pośrednictwem poczty. Przypominamy, że plan pracy jest jednocześnie zawiadomieniem o terminach i zaproszeniem do udziału w imprezach oraz posiedzeniach Zarządu, członkowie TPB nie będą o nich powiadamiani oddzielnie. Przypomnienia o imprezach pojawiać się będą jedynie na naszej stronie internetowej.

Od września wznawiamy dyżury. Członkowie Zarządu dyżurują w naszej siedzibie, w Bibliotece w Będzinie przy ul. Piłsudskiego 39, we wtorki w godz. 10.30-11.00 oraz w czwartki w godz. 17.00-18.00.