TEGOROCZNA KWESTA PRZYNIOSŁA 11 390,90 ZŁ

DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA!

Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom Będzina i Gościom, którzy odwiedzając groby w dniu Wszystkich Świętych wsparli czwartą Kwestę na rzecz renowacji zabytków Cmentarza na Górze Zamkowej. Państwa hojność i wsparcie dodają nam sił i wiary w to, że trudny i długotrwały proces odnawiania zabytków pozwoli przywracać do świetności kolejne pomniki tych, którzy żyli w Będzinie wiele lat przed nami.

Równie serdecznie dziękujemy uczniom i absolwentom Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Będzinie działającym w Klubie Absolwenta oraz w Szkolnym Wolontariacie, młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, a także ich nauczycielom, opiekunom i dyrekcjom ich szkół oraz wszystkim osobom, które w tym wyjątkowym dniu poświęciły swój czas kwestując na ten szczytny cel wraz z członkami Towarzystwa.

Pragniemy przypomnieć, że za zebrane w trzech poprzednich Kwestach 26 368,35 zł odnowiliśmy trzy zabytkowe groby.

Raz jeszcze dziękując wszystkim za dar serca, zobowiązujemy się kontynuować Kwestę w kolejnych latach, licząc na dalszą przychylność Mieszkańców i Gości naszego Królewskiego Grodu.