Zdajemy relację z obecnych prac Zarządu!

Wczoraj odbyło się posiedzenie Zarządu TPB, na którym gościliśmy Michała Jantosa.
Michał Jantos jest członkiem Towarzystwo Przyjaciół Będzina z najdłuższym stażem, należy do TPB od 1990 roku!
Była chwila, aby porozmawiać o początkach Towarzystwa i jak to się wszystko zaczęło..
Na koniec Michał Jantos życzył Zarządowi dużo sił i wytrwałości, aby kontynuować piękne Tradycje Będzina.

A jeśli chodzi o prace Zarządu..
W najbliższym czasie czeka nas intensywny okres.

Najbliższym zaplanowanym wydarzeniem jest koncert z okazji Dnia Mamy, który odbędzie się w dniu 23.05 o godz. 15:30 w Miejskiej Bibliotece.                                                                                                      Będzie to już XVI koncert (sic!) z cyklu „Dziękuję Ci mamo”.
Tegoroczny koncert odbędzie się pod tytułem: „Bukiet najpiękniejszych arii operowych💐
Niebawem w naszym mieście będziemy mogli również dostrzec plakaty autorstwa Olgi Pasamonik, które będą informować o wydarzeniu!
Zapraszamy Wszystkie Nasze Mamy!

W sobotę 28.05 członkowie TPB wraz z rodzinami wyruszają na wycieczkę do Raciborza. Celem wyprawy jest m.in. zwiedzanie Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu.

A w dniu 9.06 na wieczorze klubowym będziemy świętować 85. urodziny będzińskiego olimpijczyka oraz członka honorowego TPB Bogusława Fornalczyka – szczegóły niebawem!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wydarzeniach!