Szósty Wieczór Włoski za nami!

Wczoraj w Starej Olejarni odbył się kolejny Wieczór Włoski organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Będzina przy współpracy z D’Apricena – Włoskie wina i delikatesy

Na początku Prezes TPB Marcin Lazar wręczył tytuł honorowego członka Towarzystwa Przyjaciół Będzina Panu Sylwestrowi Pleszkunowi.
Następnie Wojciech Poprawa wykonał najpiękniejsze włoskie arie operowe oraz pieśni neapolitańskie przy akompaniamencie Janusza Frączka.
Cześć oficjalną oraz muzyczną zakończyła degustacja włoskich przysmaków oraz wspaniałego włoskiego wina od D’Apricena – Włoskie wina i delikatesy oraz Focaccia Lucana.
Mogliśmy spróbować również potrawy przygotowane przez Restauracja Staromieyska.

Dziękujemy Panu Markowi Paskowi oraz Fundacja im. Anny Pasek za gościnę w murach Starej Olejarni.
Za wsparcie techniczne dziękujemy wolontariuszom z Polska 2050 oraz Klubu Absolwenta przy Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Będzinie.

Foto: Roman Kowenia

Cała fotorelacja znajduję się na facebooku Towarzystwa Przyjaciół Będzina oraz Będzin w starej i nowej fotografii .

Prezes TPB Marcin Lazar wręczający medal Honorowego Członka Towarzystwa Przyjaciół Będzina Sylwestrowi Pleszkunowi