Pożegnanie Jacka Pawlikowskiego

Któż z nas nie znał będzińskiego zegarmistrza Jacka Pawlikowskiego, a wielu znało Go bardzo dobrze, także jako społecznika, członka Towarzystwa Przyjaciół Będzina i wielu innych organizacji, pomysłodowacę i twórcę Będzińskiego Targu Staroci, inicjatora rozszerzenia Będzińskiej Kwesty, o cmentarz przy ulicy Krakowskiej, a wreszcie wieloletniego członka Komisji Rewizyjnej TPB. W sercach wielu z nas zapisał się jako człowiek pełen ciepła, aktywny i niestrudzony organizator, mecenas Będzińskiej Wigilii.

Jutro w sobotę 28 stycznia 2023r. o godzinie 12:00 pożegnamy Jacka w kościele Świętej Trójcy w Będzinie. Jak każe tradycja naszego Towarzystwa w ostatniej drodze towarzyszyć Mu będzie sztandar TPB. Jacek spocznie w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym na Górze Zamkowej.

Jacku Cześć Twej Pamięci!